HAKKIMIZDA

EkruAjans olaraK 2008 yılında bem beyaz bir sayfa ile çıktığımız bu yolda hep birlikte bu sayfayı karalamaya başladık. Gelişmeleri yakından takip eden güçlü kadromuz ile sizlerin isteklerini hızlı ve özverili bir şekilde yerine getiriyoruz. Yaptığımız işler ile kendimizi kanıtlamak için her işi kendi işimiz gibi bildik.

EkruAjans olarak 2008 yılından bu yana her sektörün tadına bakma fırsatımız oldu. Yeri geldi fuar hazırladık yeri geldi kişisel vCardlar oluşturduk. Zaman zaman çıkmaza girsekte bıkmadık, yılmadık, usanmadık çünkü biz aslında çalışmıyoruz sevdiğimiz işi güle eğlene yapıyoruz.

Şirket politikası olarak siz değerli müşterilerimizin işlerini büyük özveri ile analiz edip kendi adımıza yakışır şekilde sorunsuz yerine getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ

PHP Programlama
HTML/CSS Arayüz oluşturma
Grafik Tasarım
Sosyal Medya Yönetimi

TARİHÇEMİZ

 • 01.01.2020Hayat Durdu

  Hayat durdu ufacık bir virüsten dolayı Corona virüsü bütün Dünyayı etkilemişti. Biz hemen B planını devreye soktuk ve müşterilerimizin ürünlerini e-ticarete entegre etmeye başladık. Süreç bu şekilde giderse gelecek çok farklı şekilleneceği için bizde yeni planlar yapmaya başladık bile. Korkmayın Sektör değiştirmiyoruz. :)
 • 15.08.2018Zaman Çabuk Geçiyor

  Gelişen teknolojinin yardımı ile artık tamamen dijital medya işleri yapıyorduk. Hatırlı müşterilerimize matbu hizmeti vermeyi bırakamadık ama sayıyı epey azaltmıştık. Sosyal medyayı daha etkin kullanıyorduk ve grafik tasarımın dışında video düzenlemeye de başlamıştık.
 • 11.05.2013Dönüm Noktası

  5 Yıllı aşmış bir tecrübe edinmiştik matbu işlerimiz ve yazılım işlerimiz çok yoğun bir şekilde ilerliyordu ve biz yeni bir karar almıştık matbu işlerden yavaş yavaş çıkıp tamamen dijital medyaya yönelecektik. Bunu müşterilerimize kim anlatacaktı :(
 • 01.01.2008Şirket Kuruluşu

  Firmamızı kurma kararı aldık ve yavaş yavaş kendi çalışmalarımıza başladık. Bir yandan da müşteri bulma heyecanı sardı 4 bir yanımızı.

Bizimle Çalışan Değerli Dostalarımız

Sizler için derleyip topladığımız değerimize değer katan dostlarımızın bazılarını görmek isterseniz linki tıklayabilirsiniz.

Referanslarımız