NELER YAPARIZ

Baskılı İşler;

Kartvizit, broşür, el ilanı, cepli dosya, antetli kağıt, fatura, makbuz, roll-up, ıslak mendil, etiket, magnet, one way vision, branda baskı, folyo baskı, iş elbisesi üretim ve baskısı, promosyon ürünler (Kalem, anahtarlık, usb bellek, takvim, ajanda vb.), karton çanta, tela çanta, baskılı poşet, Billboard çözümleriniz grafiksel çalışma dahilinde. İç ve dış mekan baskılı işleriniz özenle yapılır.


Dijital Medya;

Web tasarımı(paket ürünler ve firmanıza özel hazırlanmış sektör bazında çözümler.), sosyal medya yönetimi (Instagram, Facebook, Google reklam, Yandex reklam vb), Seo hizmetleri, web site yönetimi, banner tasarımı, E-ticaret site yapımı ve yönetimi.


Grafik Tasarımı;

Logo ile başlayan girişimcilik serüveninizi en iyi şekilde özgün içeriklerle grafik çalışmalar yapıp gerek dijital medyada gerekse Basılı ürünler bandında öne çıkmanızı sağlayacak yenilikçi, azimli çalışma ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Yazılım;

Şirketinize özgün sektör bazında yazılım çözümlerimiz ile yanınızda olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Web tasarımı ve programlaması, mobil uygulama çözümlerimiz ile sizlerin yanında olacağız.

Yukarıdakiler baz alındığında bir firmanın kuruluş esnasında veya daha sonraki aşamalarında Logosundan başlanıp sloganları dahilinde kurumsal kimliğinin tam anlamıyla oluşturulması ve şirketin reklam için ayırdığı bütçenin en etkin biçimde kullanılması için danışmanlık ve yol gösterici iş ortağı olmak hedeflerimiz arasında.

Medya ajansı mantığına dayalı tam hizmet veren ajans olarak yolumuza çıkıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bu bağlamda bizimle yola çıkmak için tereddütleri olabilir. Fakat sektörün içinde 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ekip üyelerimiz olduğunu belirtmek isteriz. Sektör bazlı reklam yönetim sistemimiz ile sizleri hedef kitlenize en iyi şekilde ulaştırmayı hedef aldık.